Akumulatsioonipaagid

accumulation tank

NEODUL-INNOVAATILINE SOOJUSE ISOLATSIOON

  • kaalult väga kerge ning korrektselt ja lihtsalt paigaldatav
  • 100% taaskasutatav materjal
  • 10 cm paksune isolatsioonikiht garanteerib 30% väiksema soojakao

Rapla Metall toodab erineva mahuga ja otstarbega paake. Valmistame akumuleerimismahuteid, jahutusmahuteid, survestamata paake, veetöötluspaake ja kütusepaake.

Kasutusvaldkond: akumulatsioonipaake kasutatakse küttesüsteemis kütmistsükli pikendamiseks ja ühtlasema temperatuuri hoidmiseks köetavates ruumides (eramud, ridaelamuboksid, tootmishooned)

Suurus: silindrilised 100 3000liitrid; kandilised 550 2000l

Valmistamise materjal: 4mm teras S235

Pakume teile

  • Kohandatud disain
  • Erinevad kasutusalad
  • Sertifitseeritud tootmisprotsess ja tehniline kontroll
  • Pikaajaline kogemus

Rapla Metall OÜ toodab silindrikujulisi (AKM) ja kandilisi (AKP) akumulatsioonipaake isoleeritud või isoleerimata kujul. Silindrilised paagid on mahuga 100-3000 ltr (eritellimusena võimalik valmistada kliendi poolt antud mõõtudes ja mahus kuni 10 000 liitrit) ja kandilised paagid mahuga 550-2000 ltr. Akumulatsioonipaagid võimaldavad pikendada kütmistsüklit ja hoida ühtlasemat temperatuuri köetavates ruumides. Akumulatsioonipaaki on võimalik lisada elektriküttekeha, soojatarbeveespiraal ja päikeseküttespiraal. Elektriküttekehadega varustatud akumulatsioonipaak võimaldab kasutada kütteks nii päevast kui ka odavamat öist elektrit. Soojatarbevee spiraaliga varustatud akumulatsioonipaak annab teile igapäevase sooja tarbevee. Akumulatsioonipaagid sobivad erineva suurusega eramutesse, ridaelamuboksidesse ja tootmishoonetesse-kõikjale, kus soovitakse pikendada kütmistsüklit ja vähendada küttekulusid. Akumulatsioonipaakide Isoleerimist teostame uudse NEODUL-materjaliga.

Küsi lisainfot: